پروازهای چارتر – سریع و کارآمد

دلایل بسیار خوبی برای استخدام یک پرواز چارتر منطقه ای وجود دارد. در بیشتر مواقع پروازهای چارتر سریعتر و کارآمدتر از جت برادران بزرگترشان است.


پرواز چارتر در مقابل سفر هوایی تجاری

پروازهای چارتر منطقه ای تا هفت مسافر را در هر هواپیما جا می دهند. شرکت های هواپیماسازی چارتر هزینه ای برای هر مسافر دریافت نمی کنند، بلکه برای هر پرواز و هواپیما هزینه دریافت می کنند. اگر بخواهید با هفت نفر پرواز کنید و هزینه پرواز هفت نفره را با نرخ بلیط تجاری درجه یک مقایسه کنید، شگفت زده خواهید شد که در بیشتر مواقع چارتر هوایی به مراتب ارزان تر است. علاوه بر این، زمان پول است. بنابراین اگر تمام زمان صرف شده برای رسیدن به یک فرودگاه تجاری در ترافیک غوغا، زمان سپری شده در خطوط امنیتی طولانی و خطوط بلیط را در نظر بگیرید، به سرعت متوجه می شوید که زمان زیادی (پول) در حال تلف شدن است.

در دسترس بودن و انتخاب پرواز چارتر

پروازهایی که با اکثر شرکت‌های پرواز چارتر منطقه‌ای رزرو می‌شوند، با تاریخ خاموشی یا سایر مسائل مشابه معمولی با خطوط هوایی تجاری سروکار ندارند. حتی در فصل شلوغ تعطیلات معمولاً هواپیما در دسترس است. مسافران همچنین می توانند نوع هواپیمای هوانوردی عمومی را که ترجیح می دهند انتخاب کنند.

شرکت های پرواز چارتر 24/7 در دسترس هستند و می توانند برای پرواز چارتر هوایی منطقه ای شما قیمت ارائه دهند. پرواز شما می تواند حتی با اطلاعیه کوتاه برنامه ریزی و برنامه ریزی شود. وقتی برای تنظیم برنامه خود تماس می گیرید، همیشه با نماینده ای صحبت می کنید که آگاه است و می تواند حتی کوچکترین جزئیات سفر شما را برنامه ریزی کند.

سفر تجاری و تفریحی

کسب و کارها طرفداران بزرگ سفرهای چارتر هوایی خصوصی هستند. برای بسیاری از مدیران و شرکت ها، سفر هوایی خصوصی با نیاز آنها برای حمل و نقل کارآمد و سریع مطابقت دارد. در حالی که جت‌ها با سرعت‌های بالاتر پرواز می‌کنند، هواپیماهای عمومی می‌توانند در طول پرواز از خطوط جت اجتناب کنند و در ۷۰ درصد مواقع پروازهای نقطه‌به‌نقه را سریع‌تر انجام دهند. این امر به ویژه در هنگام پرواز در فاصله 250 مایلی از یک مقصد صادق است.

مسافران خانوادگی و تفریحی نیز از طرفداران سفرهای هوایی خصوصی هستند. بردن کل خانواده در یک هواپیما برای تعطیلات یا یک رویداد خانوادگی نه تنها کارآمد است بلکه می تواند سرگرم کننده نیز باشد. بسیاری از شرکت‌های چارتر هوایی منطقه‌ای، پروازهای منظره‌ای را ارائه می‌کنند که برای تفریح ​​و سرگرمی طراحی شده‌اند. چه تجربه خوبی برای کودکان که از هوا به جامعه و منطقه خود نگاه کنند.

انعطاف پذیری و ایمنی سفر

چارتر هوایی منطقه ای خصوصی به دلایل زیادی می تواند منطقی تر از داشتن یک هواپیما باشد. هیچ زحمتی با هزینه های تعمیر و نگهداری، هزینه های ذخیره سازی و هزینه های خدمه وجود ندارد. وقتی یک هواپیما را اجاره می کنید یک هزینه پرداخت می کنید. علاوه بر این، برای مشاغلی که نیاز به برنامه ریزی بیش از یک پرواز در یک زمان دارند، مالکیت هواپیما تحویل نمی دهد. با چارتر هوایی خصوصی می توانید هر زمان که بخواهید به هر کجا که می خواهید پرواز کنید.

ایمنی هواپیما بالاترین اولویت با شرکت های چارتر معتبر است. همه چارترپرواز ایمنی نهایی را دارند و خدمه پرواز و خلبانان تجربه زیادی دارند.