Guide to buying a T-shirt suitable for summer

 

تعریف تی شرت مردانه را به طور کلی می توان به لباسی که به شکل T که به هم دوخته شده است را نامید. تی شرت ها از انواع و مدل های مختلفی دوخته و طراحی شده اند.

در ادامه به بررسی روش های انتخاب تی شرت مناسب خواهیم پرداخت.

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (11).jpg1- یقه مناسب برای گردن و اندام شما

به طور کلی تی شرت های مردانه یا زنانه را می توان به داشتن یقه های خاص آن اشاره کرد؛ و آنها را به انواع مختلف دسته بندی کرد.

  • یقه گرد
  • یقه v شکل یا یقه هفت
  • یقه دار (پولوشرت)
  • کلاه دار

در هنگام پوشیدن تی شرت بایستی بنا به قضاوت کلی ظاهر خود تی شرت مورد نظر را با در نظر گرفتن تناسب گردن با مدل یقه ی تی شرت انتخاب کنید. اگر گردن لاغر و بلندی دارید در بین پولوشرت ها دنبال طرح و رنگ خود بگردید و اگر دوست دارید که کمی گردن تان بلند تر به نظر برسد؛ تی شرت یقه هفت بپوشید.

2- سایز متناسب و دقیق خریداری کنید.

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (10).jpg اصولا یک تی شرت اگر برای شما تنگ باشد یا گشاد باشد از لحاظ ظاهری زیبا به نظر نخواهد رسید؛ و حتی خودتان هم شاید با تنگ بودن تی شرت خود یا یقه تی شرت خود معذب شوید. حتما در هنگام خرید سایز دقیق خود را خریداری کنید؛ تا با ست کردن با لباس های دیگرتان که دقیقا اندازه ی تن شما است. متناسب به نظر برسد و شیک و خیلی جذاب به نظر برسید.

3- جنس با کیفیت بخرید.

برای اینکه در تابستان تعریق باعث آزار شما نشود سعی کنید جنس پارچه های نخی و طبیعی را انتخاب کنید .

به طور مثال جنس هایی مانند :

  • نخ (کتان)
  • نخ پنبه

 

البته انتخاب هر یک از این موارد و جنس های مختلف پارچه های تی شرت های مختلف بستگی به سلیقه و تناسب با پوست هر فرد دارد.

 

4– شلوار و استایل متناسب با تی شرت را انتخاب کنید.

اگر دوست دارید تی شرت بپوشید و در کمد لباس هایتان شلوار جین یا شلوار اسلش یا اسپرت ندارید. از پوشیدن تی شرت با شلوار پارچه ای یا کتان که ظاهری رسمی دارد؛ کاملا اجتناب کنید. اگر قصد خرید فقط یک تی شرت را دارید بایستی در نظر بگیرید؛ که در لباس هایی که در خانه دارید، متناسب و ست است یا خیر. در غیر این صورت بایستی یک شلوار جین متناسب با تی شرت خود انتخاب کنید. انتخاب یک شلوار جین یا شلوار اسلش یا اسپرت یا هر مدل دیگر که بتوان با یک لباس بالا پوش اسپرت ست کرد. بستگی به رنگ و سایز و مدل آن شلوار نسبت به تی شرت C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (4).jpg دارد.

رنگ متناسب و کلاسیک انتخاب کنید.

سعی کنید رنگی انتخاب کنید، که با هر نوع مدل پوشش خودتان هماهنگی داشته باشد. به شما ظاهر فوق العاده تری بدهد و بتوانید جذاب تر از قبل به نظر برسید. رنگ هایی که می توان گفت به صورت کلاسیک از قدیم رواج داشته و جزء رنگ های ماندگار به شمار می رود. مشکی ، آبی تیره (سرمه ای) ،طوسی ، سبز یشمی ، سفید این رنگ ها معمولا با هر نوع رنگ پوست افراد ست می شود و پوشیدن تی شرت به رنگ های کلاسیک و ماندگار نیز به شما کمک می کند. که در مقابل اینکه لباس راحتی و اسپرت پوشیده باشید؛ ظاهری بسیار شیک و فوق العاده داشته باشید.

 

تی شرت مشکی

از گذشته تا به امروز رنگ مشکی انتخاب افراد جنتلمن مدرن بوده است؛ که اغلب در لباس های رسمی دیده می شود. به طور کلی رنگ مشکی نیز با همه مدل ها و رنگ های دیگر به راحتی ست می شود. انتخاب شما برای استفاده تی شرت در فصل تابستان بایستی کمی سیاست به خرج دهید؛ به طور مثال تی شرت مشکی را بگذارید در شب های رمانتیک تابستانه با جین بپوشید

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (5).jpg   تی شرت خاکستری

تی شرت هایی که به رنگ خاکستری می باشد. یا اینکه رنگ خاکستری در کل یکی از رنگ های ماندگار در لباس ها و از رنگ هایی می باشد؛ که در میانه نه به روشنی زیاد مایل است و نه اینکه زیادی تیره می باشد. بهترین انتخاب تی شرت خاکستری برای افرادی است که دوست دارند. در هنگام اینکه لباسی با رنگ روشن پوشیده اند؛ همچنان سنگینی و تم خاص خودش را داشته باشد. رنگ هایی که با تی شرت خاکستری می توانید ست کنید؛ را میتوان به اکثر رنگ ها اشاره کرد.

تی شرت آبی تیره (سرمه ای)

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (4).png رنگ سرمه ای مخصوص افرادی است که در حین اینکه دوست دارند؛ تی شرت رنگ تیره بپوشند و در عین حال مشکی نباشد. برخی رنگ های آبی متمایل به مشکی است؛ که انتخاب خوبی برای آقایان تیره پوش می باشد. می توانید با شلوار رنگ روشن یا با کتان طوسی یا کرم ست کنید.

تی شرت سفید

بهترین انتخاب برای افراد شیک پوش و ترتمیز که دوست دارند؛ در حین راحتی و خنک بودن، با شلوار جین در حین انجام کار های روزمره بپوشند. رنگ سفید با اکثر پوست ها سازگار است و میتوان گفت که با هر رنگ لباسی که دوست دارید می توانید بپوشید و از آن لذت ببرید. برای افرادی که دوست دارند با شلوار جین آبی رنگ خود ظاهری اسپرت داشته باشند. پوشیدن تی شرت سفید متناسب با سلیقه خودشان است توصیه می شود.